Спортивна база з термальним басейном в Берегово


Спортивна база з термальним басейном в Берегово.
   Учбово-спортивна база “Закарпаття” у Берегові погодилися прийняти участь у нашому оздоровчому проекті від ДКЗ -
СЕРЦЕ ПАТРІОТА 
та ввійти до складу ОЗДОРОВЧОЇ СОТНІ ЗАКАРПАТТЯ.


      У Закарпатській області міста Берегово знаходиться рекреаційно-спортивна база «Закарпаття», яка була відкрита ще в часи Радянського Союзу як база для тренування і реабілітації спортсменів олімпійської збірної.  Перед проведенням Олімпіади 1980 -го року на спортивній базі проводилися тренування і підготовка збірної Радянського Союзу.
Цього року виповнилося 35 років з того часу як у Берегові з’явився чудо-басейн. Термальні води знаходяться в свердловинах на глибині від 930 до 1080 метрів, і мають на виході температуру 62 градуси Цельсія (і тільки потім охолоджуються до температури 29-31 градусів).  Ну а сам вода – справді надзвичайно цілюща. Адже лікує від 86 відомих захворювань. Ці термальні води призначаються для профілактики та лікування серцево-судинної системи, опорно-рухівного апарату, центральної та периферійної нервової системи, наслідків травм тощо. Аналогічні води розвідані геологами тільки у Новій Зеландії. Отже, ближче, мабуть, все-таки до нас...
Завдяки своєму географічному положенню Берегово, захищене від холодних вітрів вулканічної грядою і є найтеплішим регіоном Західної України. Вчені пояснюють це тим, що місцевість є сейсмічною зоною. Це унікальний район Закарпаття, в якому часто трапляються активні підземні процеси ( пласти рухаються, викликаючи утворення гарячих підземних гейзерів ).  Завдяки цьому Берегівщина відома своїми дуже ранніми черешнями, соковитими персиками і прекрасним виноградом. Цей край надає Вам можливість насолодитися неперевершеними смаковими якостями національних угорських страв і гідно оцінити історію та культуру виноробства. Рекреаційно-спортивна база "Закарпаття" всесвітньо відома унікальною за своїми лікувальними властивостями термальною водою високої мінералізації, яка наповнює великий комплекс басейнів під відкритим небом.
Термальну воду добувають зі свердловини глибиною 1100 м, її температура на поверхні складає +57 ° С і містить 32 мікроелементи.  На території бази розташований великий басейн (51м х 22,2 м) під відкритим небом, температура води якого навіть у зимові морози не знижується нижче +32 ° С.
Також поруч з основним басейном є два маленьких відкритих басейну ( 5,4 м х 22, 2 м) середня температура яких становить +44 ° С. Маленькі басейни в зимовий період накриваються полікарбонатним каркасом, завдяки чому виникає ефект вологою «турецької лазні».  За своїми фізико -хімічними властивостями існує тільки три аналоги даної термальної води, а саме в Новій Зеландії ( Вайракейське родовище), Ісландії ( Крізувік ) і Росії ( Острів Кунашир, недалеко п- ова Сахалін ).
 
Згідно з висновками Одеського науково-дослідного Інституту курортології, плавальний басейн рекреаційно-спортивної бази "Закарпаття" з термальною кременистої азотно-вуглекислої, хлоридно-натрієвої водою високої мінералізації рекомендований для використання в лікувальних цілях, а саме для лікування і профілактики таких захворювань:
 • Гіпертонічна хвороба I - II ступеня,
 •   Початкові прояви облітеруючий захворювань судин, кінцівок,
 • Варикозне розширення судин і після тромболічній синдром,
 •   Захворювання органів руху: артрити, поліартрити нетуберкульозного походження (ревматоїдний, дегенеративно- дистрофічний ),
 •   Захворювання хребта: остеохондроз,
 •   Наслідки травматичної ушкодження кісток, м'язів, сухожиль,
 •   Захворювання центральної і периферичної нервової системи, а також такі типи захворювань:
 •   Урологічні,
 •   Нервової системи,
 •   Серцево-судинні,
 •   Дихальних шляхів,
 •   Опорно-рухового апарату,
 •   Периферичних судин,
 •   Обміну речовин,
 •   Ендокринні,
 •   Гінекологічні,
 •   Стоматологічні захворювання. 
Так що тут можна не тільки із задоволенням насолодитися теплою водою під неба, а й поправити своє здоровье.  
До складу спорткомплексу входить  великий зал для гри в гандбол, критий корт для великого тенісу, приміщення занять штангістів, борців, гімнастів.
Поруч готель, лікувально-оздоровчий пункт, масажні кабінети.

   Також у складі комплексу працює «Російська лазня» і « Фінська» сауна, кожна з окремими маленькими басейнами наповненими холодною мінеральною водой.Стоімость однієї години відвідування термального басейну:


 • - Дорослі - 30 грн.
 • - Діти до 7 років - 10 грн.

Спеціальна пропозиція: (діюча кожну п'ятницю, суботу та неділю): Купуючи квиток вартістю 50 грн. (на одну людину), Ви отримуєте 1:   відвідування термального басейну і одна година відвідування традиційної «Російської лазні» на букових дровах. Розміщені у готелю комплексу оплачуючи один квиток в басейн (30 грн.) отримують дворазове відвідування басейну на людину протягом дня.

На базі працює кафе " Закарпаття" з традиційними стравами. На вибір відвідувачів пропонується угорська, закарпатська та українська кухня.

У готелі спортивної бази є номери різних категорій (люкс, напів- люкс, економ і стандарт) розраховані на різну кількість людей. У вартості проживання у готелі вже враховані сніданок. Мешканці готелю оплачуючи один квиток в басейн ( 30 грн.)  Отримують дворазове відвідування басейну на людину протягом дня .

Контакти: Україна, 90202, Закарпатська обл., Берегово, вул. Корятовича 1 ТОВ « Рекреаційно-спортивна база " Закарпаття ".
З питань розміщення, бронювання та довідок, звертатися за телефонами: Адміністратор готелю: 050 1386133, (03141) 2-32-33 Адміністратор термального басейну: ( 03141) 2-21-03

Як доїхати: Спортивна база «Закарпаття» розташована в 27 км.  від залізничного вокзалу Мукачево. Доїхати можна автобусом або маршруткою (час у дорозі близько 40 хвилин). Автотранспортом по центральній автотрасі Київ -Мукачево -Берегово. Також через Берегово проходять шосе Ужгород-Рахів та залізничний шлях Чоп- Батьово -Солотвино.

Координати GPS: N48 ° 12 / 642 " E22 ° 38 / 969"

Термальні джерела Берегово - це той рідкісний випадок, коли приємне ще й корисно .


Немає коментарів: