ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР "СЕРЦЕ ПАТРІОТА"

БЛАГОДІЙНИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ та ВІСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ТАБІР
«СЕРЦЕ ПАТРІОТА»польовий народний "санаторій"
для потерпілих учасників ЄВРОМайданів 2013-2014 р.р.
МЕТА та ЗАВДАННЯ: оздоровлення та реабілітація активних учасників Майданів, зокрема тих, хто постраждав у протистояннях під час революції гідності та антитерористичних операціях (АТО).  Зближення та порозуміння між населенням Сходу і Заходу України.
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ТАБОРІВ та ЕКСКУРСІЙНІ МАРШРУТИ: Свалявський, Іршавський, Хустський, Виноградівський та Мукачівський райони Закарпатської області, зокрема локалізація табору  на березі р. Тиса в околицях міст Хуст та Винорадово (зона активного відпочинку "Чорна гора").


розміщення бази "СЕРЦЕ ПАТРІОТА"
місце розміщення основної оздоровчої бази "СЕРЦЕ ПАТРІОТА"

ТЕМАТИКА ТУРИСТИЧНИХ МАРШРУТІВ ТАБОРІВ:  Соціально-побутова, військово-патріотична, культурно-мистецька, історична та релігійна, із толерантним роз’ясненням історичних подій, які відбувалися у конкретних місцях знаходження по маршруту туру. Використання технології «автогіда» в автобусах, обладнаних персональними слухавками.
Залучення дикторів, поетів, істориків та викладачів – волонтерів.
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ: щотижневі безперервні цикли заїздів по шість-сім  (до 14) днів, починаючи із весни до пізньої осені 2014 р.
ОСНОВНІ УЧАСНИКИ: народ України, активні учасники Майданів, учасники бойових подій в АТО, а також мешканці центральних та південно-східних районів, яких дезінформовано про мешканців Західної України та налаштовано на протистояння, у кількісному співвідношенні: 1:3 (західний: центральний та південно-східний регіони).
ФІНАНСУВАННЯ ОЗДОРОВЧОЇ ПРОГРАМИ ПОТЕРПІЛИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ: повністю або частково, за рахунок пожертв тих, хто щиро вболіває за розбудову ЄДИНОЇ України та ЄДНАННЯ НАЦІЇ, а також за рахунок БЛАГОДІЙНИХ ЗАПЛИВІВ туристичного рафтингу у вихідні дні, та надання аналогічних турпослуг для туристів, кемпінгістів,  у тому числі і за  рахунок іноземних волонтерів та благодійників.
ВОЛОНТЕРИ: - всі люди доброї волі, свідомі громадяни, активісти, відставники, лікарі-психологи, історики, священослужителі різних конфесій, учителі-методисти, диктори, поети та інша свідома інтелігенція, в основному Західного регіону, а також зі Сходу. Зокрема – тернопільчани, франківчани та галичани.
МЕЦЕНАТИ та СПОНСОРИ: ділові люди, справжні патріоти України, політики, депутати, бізнесмени та підприємці, урядовці різних рівнів, співгромадяни, які насправді вболівають за розбудову нашої держави Європейського рівня, а також громадяни інших держав, які прагнуть бачити у державі Україна своїх добрих сусідів та партнерів розвитку мирного співіснування народів єдиної Європи. …
ХАРЧУВАННЯ: тип - пересувна "Польова кухня" - обслуговується професійними поварами та волонтерами. Послуги харчоблоків турбаз по місцю розміщення.
ІНФОРМАЦІЙНА ТА МЕДІЙНА ПІДТРИМКА: Здійснення фото-кіно зйомки кожного окремого туру. Прямі інтернет ефіри спілкувань із суспільством (відео конференції). Висвітлення фото-відео матеріалів кожного туру в інтернет ресурсах.
Запрошення до участі у висвітленні перебігу оздоровлення на будь-якому етапі туру працівників масмедіа України та зарубіжжя, зокрема безпосередніх учасників ЄвроМайданів.
Виготовлення мультимедійних дисків із матеріалами та фото по оздоровчих маршрутах та розповсюдження їх серед учасників таборів із можливістю вільного тиражування та розмноження у майбутньому.
Виготовлення сувенірної продукції (теніски, посуд...) із символікою "СЕРЦЕ ПАТРІОТА" для благодійної підтримки проекту.
ТРАНФЕР та ТРАНСПОРТНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ - (повний тур) комфортабельні автобуси   ( обговорюється із групою індивідувально)

ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: пересувне звукове обладнання середньої потужності, відео проектор та екран для висвітлювання кіно-фото матеріалів, текстів пісень, відображення прямих включень відеоконференцій із мешканцями інших регіонів через Інтернет . Демонстрація відеороликів.
(необхідно потужний відеопроектор із екраном)
РОЗМІЩЕННЯ НА НІЧЛІГ: Наметове містечко, які влаштовуються, утримуються та обслуговуються волонтерами на місцях їх локалізації - урочище «Виннички», відпочинкова зона «Чорна гора», Виноградівський р-н.  Два 8-місні, один 40 місний намети. Розкладачки
 ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ У ТАБОРІ:
- туристичний катамаранінг/рафтинг «По Тисі разом»;
- спортивно-бойове мистецтво (ознайомчі заняття із тренерами);
- страйкбол або стрільба із луків та пневматичної (стрілкової) зброї (на військовому тирі);
- купання у термальних басейнах берегівського спортивно-оздоровчого комплексу "Закарпаття"

- прикладні військово-спортивні дисципліни;
- історично-патріотичні зустрічі на «Красному полі» (Карпатська Україна 1939 р.);
- робота із психологами, духівниками, професійні тренінги різних напрямків. А також творчі вечори-зустрічі з артистами, поетами, митцями різних жанрів.
- підсумкові змагання на воді між командами міст, районів, областей. (управління катамаранами, нормативні вправи рафтингіста) ;
--------------------------------------------------------------------------------------
За один тур є можливим оздоровити 50 - 100 чол. одночасно.
Протягом всього весняно-літнього сезону 1500 - 2000 чол.
Подібні табори можуть відбуватися щорічно. У разі наявності стаціонарних баз розселення, тури можуть відбуватися із ранньої весни до пізньої осені (у період неотоплюваного сезону)
================================================================

Здійснити  ПОЖЕРТВУ
на оздоровлення потерпілих учасників АТО та Майданів України.

Пожертвування витрачаються на фінансування продуктів харчування, паливно-мастильних матеріалів, електроенергії, та додаткових оздоровчих заходів (рафтинг, термальні та мінеральні басейни,  доставка мінеральних вод,  екскурсійні поїздки).
Робота всіх служб виконується професіоналами на волонтерських засадах.
За рахунок цього, собівартість оздоровлення знижено до рекордно мінімальних розмірів:

ЛІТНІЙ ТАБІР на березі р. ТИСА

1. Повний тур               700 грн з людини за 7 днів
2. Стандартний тур     600 грн  з людини за 7 днів

3. Бюджетний тур        500 грн з людини за 7 днів
4. Економ тур               400 грн з людини за 7 днів

===================================================== 

осінній та зимовий табір на базі санаторію

КВІТКА ПОЛОНИНИ


( на даний момент формується)
документи для здійснення заявки на тур

http://ozdorov.info/PATRIOT/vitadolche.pdf


БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ВІТА ДОЛЬЧЕ"

2 коментарі:

tyssa_tur сказав...

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
ІЗ ПРИВОДУ ОЗДОРОВЛЕННЯ ПОТЕРПІЛИХ БОРЦІВ ЗА УКРАЇНУ

Розумію, що саме зараз Вам не до цього, але тим не менше - це дуже важливо для оздоровлення справжніх патріотів України, здоровий генофонд яких, є вкрай необхідний для нової держави України...
Тому дуже прошу Вас ініціювати безпосередній контакт зі мною Вашої відповідальної особи за оздоровлення потерпілих свободівців, учасників активних дій на Майданах України, а також в теперішніх операціях АТО, для організації їх участі в організованих нами тижневих благодійних оздоровчих таборах "СЕРЦЕ ПАТРІОТА" на Закарпатті.
(детальний опис по засиланню: http://ozdorovymo.blogspot.com/p/blog-page_3287.html ) за квотою одночасно по 5-7 чол.
Серед них у кожному турі може бути:
- важко травмованих - 1 чол (+ 1 член сім'ї)
- легко травмованих - 2-3 чол (+1 член сім'ї)
- активних учасників - 2-3 чол
- волонтери за квотою 1 чол
==============================

Окрім того, для повноцінного функціонування нашого проекту на сьогодні маємо потребу в:

- намет 30-40 місний - 2 шт.
- спальні мішки - 80 шт.
- каремати - 80 шт.
- відеопроектор (оренда) 1 шт.
- пневматичні рушниці 2-3 шт.
- обладнання для Страйкболу 8 - 10 компл.

- продукти харчування в асортименті, паливо для здійснення трансферів, інформаційна та масмедійна підтримка.
(про стан вирішення вказаних вище проблем буду інформувати у коментах сторінки СЕРЦЕ ПАТРІОТА)

tyssa_tur сказав...

Відповіді розмщено на сторінці:
http://ozdorovymo.blogspot.com/2014/05/blog-post_1384.html