четвер, 20 лютого 2014 р.

Санаторій «Любінь-Великий»


Санаторій заснований у 1778 р., розташований в 28 км від Львова, на березі річки Верещиці, серед віковічного лісопарку. Клімат помірно-континентальний, з м'якою зимою, не спекотним літом і чудовою, теплою та сухою осінню.
Гордістю санаторію є власні сірководневі джерела та природний торф для теплолікування. Сірководневу воду застовують для зовнішнього вживання. Активно використовують водолікування за допомогою кисневих, лазерних та хвойних і перлинних ванн, різноманітних видів душу (Шарко, циркулярний, висхідний), підводний душ-масаж.
В даний час санаторій розрахований на 300 місць, в т.ч. один з перших в Україні відділ реабілітації хворих після гострого інфаркту (з 1978 р), відділ відновного лікування для дітей з дитячим церебральним паралічем у супроводі батьків (з 1996 р), загальний відділ на 240 ліжок для лікування поза реабілітаційних відділів.
«Любінь Великий» має унікальні діагностичну та лікувальну бази. Клінічні обстеження здійснює акредитована по вищий категорії лабораторія. А інструментальні дослідження проводяться на сучасному обладнанні.

ПРОФІЛЬ САНАТОРІЮ:
 - реабілітаційне психоневрологічне відділення для дітей (4-18 р), хворих на дитячий церебральний параліч (ДЦП), з супроводжуючими;

Показання:

наслідки травми головного мозку; наслідки перенесеного енцефаліту, або менінгоенцефаліту; ускладнення гідроцефалії, та різноманітні форми ДЦП, в стадіях, які підлягають санаторному лікуванню.


Протипоказання:

загальні протипоказання, що виключають направлення хворих у санаторій, та: часті судоми, асоціальна поведінка, цукровий діабет у важкій стадії, ідіотія та виражена дебільність, важкі контрактури й деформації, що потребують хірургічної корекції в ортопедичних стаціонарах; відсутність дорослого супроводжуючого, або супроводжуючий з протипоказаннями до перебування в санаторії.


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

сірководневі ванни, торф'яні грязі, дієтотерапія, лікувальна фізкультура, підводний душ-масаж, апаратна фізіотерапія, лікувальний масаж, медикаментозна терапія. Працює стоматологічний кабінет.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

електрокардіографія, клінічні аналізи крові та сечі, біохімічні аналізи крові.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

душ (циркулярний і Шарко), підводне розтягування хребта, велоергометрія, реовазографія, баротерапія (камера Кравченка), огляд гінеколога, кардіолога та психотерапевта.
 - реабілітаційне відділення для хворих, що перенесли гострий інфаркт міокарда;

Показання:

первинний чи повторний великовогнищевий та дрібновогнищевий інфаркт міокарда в підгострому періоді ( не раніше 28 днів після гострого нападу або після останнього рецидиву ); нестабільна стенокардія на 5-7 день після стабілізації клінічного стану; стан після хірургічного втручання з приводу аорто-коронарного шунтування із стабільним клінічним перебігом, ХНК не вище 1 ст. ІХС, постінфарктний кардіосклероз - до 12 місяців.


Протипоказання:

загальні протипоказання, що виключають направлення хворих у санаторій, та: недостатність кровообігу 2А стадії і вище; стенокардія ІV функціонального класу; тяжкі порушення ритму та провідності; гіпертонічна хвороба з частими кризами; аневризма серця з проявами недостатності кровообігу вище І ст.; рецидивуючі тромбоемболічні ускладнення; порушення мозкового кровообігу (в гострій та підгострій стадії); цукровий діабет (декомпенсований).


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

сірководневі ванни, дієтотерапія, лікувальна фізкультура, психотерапія, апаратна фізіотерапія, лікувальний масаж, невідкладна медична допомога, в т.ч. стоматологічна.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

електрокардіографія, велоергометрія, електрокардіоскопія, клінічні аналізи крові та сечі, біохімічні аналізи крові.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

душ (циркулярний і Шарко), підводний душ-масаж, сухе розтягування хребта, підводне розтягування хребта, баротерапія (камера Кравченка), огляд гінеколога, гінекологічні спринцювання, голкотерапія.
 - реабілітаційне відділення для хворих з хронічними ревматичними хворобами та хворобами кістково-м'язової системи і сполучної тканини;

Показання:

запальні поліартропатії; артрози; дорсопатії, остеопатії і хондропатії; хвороби м'яких тканин; внутрішньосуглобні ураження коліна.


Протипоказання:

загальні протипоказання, що виключають направлення хворих у санаторій, та: важкі ураження кісток та суглобів з обмеженням локомоції й можливості самообслуговування; хронічні остеомієліти за наявності металевих уламків у навколишніх м'яких тканинах; септичні форми ревматоїдного поліартриту з вісцеритами; гіпертонічна хвороба з частими кризами; рецидивуючі тромбоемболічні ускладнення; порушення мозкового кровообігу (в гострій та підгострій стадії); цукровий діабет (декомпенсований).


Лікувальні процедури, що входять у вартість путівки:

сірководневі ванни, торф'яні грязі, дієтотерапія, лікувальна фізкультура в залі, апаратна фізіотерапія, лікувальний масаж, рефлексотерапія, душ (циркулярний або Шарко), підводний душ-масаж, сухе розтягування хребта або підводне розтягування хребта, баротерапія (камера Кравченка), невідкладна медична допомога, в т.ч. стоматологічна.


Діагностичні обстеження, що входять у вартість путівки:

електрокардіографія, клінічні аналізи крові та сечі, біохімічні аналізи крові, консультація гінеколога.


Перелік методів лікування та діагностики, що не входять у вартість путівки:

велоергометрія, лікування у логопеда, магнітно-резонансна терапія, психотерапія, голкотерапія.

ПЕРЕЛІК ЛІКУВАЛЬНИХ ПРОЦЕДУР:
інгаляторії, грязелікування, лікування мінеральною водою.

ЦІНИ:
ДП «Санаторій «Любінь-Великий» - lyubin velykiy.xls

АДРЕСА:
81555, вул. Львівська 16, смт. Великий Любінь, Городоцького району, Львівської області, Україна.
Акредитаційний сертифікат: серія МЗ 009769.
Рівень акредитації (категорія): вища.
Ліцензія (на медичну практику): серія АГ 570692 від 17.03.2011 р.

Немає коментарів: