В допомогу захиснику України вижити на полі бою, зберегти життя собі і своїм побратимам, повернутися до цивільного життя. Закони, права, пільги, обов'язки, ваші можливості, а також юридична та соціальна допомога учасникам АТО та родинам тих, хто не повернувся до дому.
Щиро, уклінно від групи туристичного рафтингу "По Тисі разом".
Передайте цю книгу (засилання ► http://dzv.in.ua/book/ATO ◄ ) кожному небайдужому аби передав всім тим, хто захищає наш спокій, хто уже виконав свій обов'язок, або тим, хто збирається стати на захист українського народу.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgpxb5oXAb158TVru8blfjKDANf_XkwhzARbNLBJ48OFvV_ZW2KdocNyfvNnF0MxhyphenhyphenRPU3EHl1yOkpan9cNGhUj5b10rwcsIaWpd7rKUSlqxaHEQbfZpFbFpL_0Qu_vg-yUGLz9no-7n4o/s1600/Pamyatka_ATO-2016.jpg)
Щиро, уклінно - волонтерська видаснича група СЕРЦЕ ПАТРІОТА
Немає коментарів:
Дописати коментар