четвер, 11 вересня 2014 р.

БЛАГОДІЙНА ЕСТАФЕТА

Благодійна естафета "ЗІГРІЙ БІЙЦЯ"

від "Серце патріота"


Пропоную випробуваний мною особисто  на Майдані під час революції гідності спосіб супротиву київським морозам із допомогою гірськолижного костюма.
Легкий, теплий, не сковує рухів, легко "упаковуються" під будь-яким верхнім одягом, одягається на змінну натільну білизну. Комібінезон одночасно захистить і від сирості чи води. Легко переться і висушується (чи вимерзаєься).
Єдина незручність притаманна будь-якому комбінезону - в туалеті....


Прошу Вас звернутися до свої друзів, знайомих гірськолижників особливо тих, хто за кордоном, а також до бізнесменів, хто займається доставкою  цього виду одягу, який був у використанні.
Повірте, не одне добре слово і віддяку отримає той, хто зробить цю пожертву, від бійця, якому ночувати на відкритому місці, годинами укриватися в окопах напівзаповнених водою чи мокрим снігом...
Слава Україні!
---------------------------------------------------------
На цій сторінці буде розміщено координаційні пункти збору цього виду одягу, та звітування про те куди і коли відправлено.
У коментах розміщуємо свої пропозиції чи досвід у пошуку комбінезонів, відгуки, та про способи поширення інформації. 

НОУ-ХАУ!  В подяку за пожертву  надсилаємо електронну книгу творів популярних поетів на патріотичну тематику  ІЗ АВТОРСЬКИМ ІМЕННИМ СУПРОВОДОМ КОЖНОМУ ЖЕРТВОДАВЦЮ  ( приклад буде розміщено найближчим часом) 

Немає коментарів: